Opel Vivaro Tour - Start
Opel Vivaro - Aktualności

Nowy Opel Vivaro

Nowy Opel Vivaro łączy funkcjonalności lekkiego samochodu dostawczego z komfortem i stylistyką samochodu osobowego. Druga generacja bestsellerowego Opla.

Dowiedz się więcej

Stylowe wzornictwo i wyższy komfort: Opel Vivaro na rok modelowy 2014

Stylowe wzornictwo i wielofunkcyjność – Opel Vivaro na rok modelowy 2014 jest dostępny z Pakietem Kolor Edition zawierającym w zależności od wersji, między innymi, czarne 16-calowe felgi ze stopów lekkich, przyciemniane tylne szyby i klosze reflektorów.

Dowiedz się więcej

OPEL VIVARO TOUR.

Odkryj naszego vana nawet dla 9 osób.

Opel Vivaro ma styl. Oferowana przestrzeń, schowki i funkcjonalności to materialny wyraz naszej filozofii projektowania wnętrza . Dodaj do tego moc, długie okresy międzyprzeglądowe i niskie koszty eksploatacji,
a dostaniesz komfortowe i kompetentne auto.

 

Elegancki i praktyczny, Opel Vivaro wyznacza trendy w swojej klasie. Sprawdź jego zalety.

  • Przekonujący komfort
  • Wyrafinowane wzornictwo
  • Praktyczna wszechstronność

Skonfiguruj Twojego Vivaro Tour
Opel Vivaro - Akcesoria
Akcesoria

Tam gdzie furgon spotyka się
z samochodem

Wsiądź do Opla Vivaro (co jest bardzo proste i wygodne),
a natychmiast poczujesz się tak dobrze, jak w samochodzie osobowym. Ciesz się wysoką pozycją za kierownicą, wyprofilowanymi fotelami i rozkoszuj luksusem. Jak wiele luksusu? To zależy od Ciebie.


Praktyczny i elegancki

Wdzięk Opla Vivaro jest niezaprzeczalny. Jest elegancki
i inteligentnie zaprojektowany w każdym szczególe. Spójrz na stylową, wysuniętą do przodu kabinę, która zapewnia doskonałą widoczność, albo na wyraziste linie i przeszklenia, które wyróżniają Vivaro na drodze.


Wszechstronnie Twój

Więcej przestrzeni dla pasażerów, czy dla ładunku? We wszystkich wersjach Opla Vivaro wybór należy do Ciebie. Vivaro może nawet zostać wyposażony jako luksusowe,
w pełni funkcjonalne, mobilne biuro. Doskonale sprawdza się także do przewozu sprzętu sportowego o dużych gabarytach.


Oszczędny napęd wysokoprężny

Opel Vivaro oferuje paletę trzech sprawdzonych, ekonomicznych diesli o wysokich osiągach. Wszystkie przystosowane są do ciężkiej pracy, dobrze spisują się na drodze i nie wymagają częstych przeglądów. Gładko pracująca 6-biegowa skrzynia manualna lub zautomatyzowana skrzynia Easytronic daje kierowcy jeszcze więcej satysfakcji z jazdy.


Pełna oferta

Jeśli jakiś furgon może spełnić Twoje wymagania, jest to Opel Vivaro. Wybór rozstawu osi i wersji wyposażenia sprawia, że Vivaro dopasowuje się do każdej rodziny, biznesu, czy wypoczynku – bez wysiłku i z maksimum satysfakcji.


Opel Vivaro Tour - Kolejne kroki
Kolejne kroki

Więcej informacji o Vivaro Tour

  • Części i Akcesoria
  • Galeria
  • Porównaj wersje
  • Dane techniczne

Opel Vivaro - Akcesoria
Akcesoria