Opel Meriva.

Nie podążaj za trendami – wyznaczaj je.

W Oplu Merivie przestronne wnętrze wypełnione jest praktycznymi rozwiązaniami. To wymarzone auto rodzinne, które w wielkim stylu łączy przestronność z unikalną funkcjonalnością.

 

Zobacz, co czyni Merivę tak wyjątkową:

• Nowoczesne, dopracowane w szczegółach wzornictwo
• Wiodący w tej klasie aut poziom komfortu
• Szereg rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa
• Gama wyjątkowo efektywnych silników
• Zaawansowana łączność
• Wszechstronna funkcjonalność


Powiększ

Ergonomia to synonim komfortu

Ergonomiczne rozwiązania w Oplu Merivie zostały zaprojektowane z myślą o Tobie. Szerokie drzwi portalowe FlexDoors® ułatwiają wsiadanie i wysiadanie, wysoka pozycja za kierownicą zapewnia optymalną widoczność, a system aranżacji tylnych foteli FlexSpace® – komfort podróżowania. Nie zabrakło również zintegrowanego bagażnika rowerowego FlexFix®. Jego niskie położenie ułatwia mocowanie i zdejmowanie rowerów. Te kompleksowe rozwiązania zostały docenione przez niezależne niemieckie stowarzyszenie lekarzy ortopedów AGR (Aktion Gesunder Rücken – Akcja na rzecz Zdrowego Kręgosłupa), które przyznało Merivie prestiżowy certyfikat za innowacyjne rozwiązania w zakresie ergonomii.


Powiększ

Z myślą o jutrze

Funkcjonalności multimedialne dostępne w Oplu Merivie umożliwiające łączność ze światem zewnętrznym pozwalają Ci być zawsze dobrze poinformowanym. Nowoczesne systemy wyposażone między innymi w nawigację, łącza USB oraz Bluetooth® umożliwiające integrację Twojego smartfona z pojazdem, utrzymują Cię w stałym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi.


Powiększ

Wyróżniaj się w tłumie

Elegancki i praktyczny, niewielki, ale przestronny – Opel Meriva stylowo wkomponowuje się w nowoczesny styl życia. Zapewnia łatwe wsiadanie i wysiadanie, wygodne fotele i optymalną widoczność oraz gamę elastycznych, funkcjonalnych rozwiązań. A całość opakowana jest w nowoczesną stylistykę.


Powiększ

Korzystaj z przestrzeni

Opel Meriva z pewnością poprawi Ci samopoczucie. Już w podstawowej wersji wyposażenia oferuje przyjemne w dotyku materiały wykończenia wnętrza, wyraziste kolory czy liczne schowki. W Merivie wysoka jest nie tylko jakość wykończenia, ale też poziom komfortu – wiodący w tej klasie aut. Szczególną wygodę zapewniają opcjonalne ergonomiczne fotele AGR, które dbają o Twoje plecy zapewniając pozycję siedzącą optymalną dla kręgosłupa.


Powiększ

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pasywnego obejmują między innymi system składania pedałów PRS, aktywne zagłówki foteli przednich, dwustopniowe napinacze pasów bezpieczeństwa z przodu oraz poduszki powietrzne. Aby zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia sytuacji, w których musiałbyś przekonać się o ich skuteczności, w minivanie Opla zastosowano szereg systemów bezpieczeństwa aktywnego, w tym ABS, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy ESP®Plus oraz elektroniczny system rozdziału siły hamowania EBD. Meriva jest jeszcze bezpieczniejsza.

Maksymalna ocena 5 gwiazdek w testach Euro NCAP świadczy o najwyższym poziomie bezpieczeństwa Merivy. To zasługa kompleksowych rozwiązań dostępnych w tym wyjątkowym minivanie, takich jak adaptacyjne reflektory AFL czy też strefa bezpieczeństwa pomiędzy otwartymi tylnymi i przednimi drzwiami, pozwalająca na łatwiejszą kontrolę dzieci.


Powiększ

Niewielkie koszty – imponująca wydajność

Wszystkie jednostki napędowe – dzięki technologii Opla – wyciskają maksimum mocy z każdej kropli paliwa. Dostępne są silniki spełniające normę emisji spalin Euro 6, wyposażone w systemem Start/Stop i technologię ecoFLEX oraz 6-biegową automatyczną lub manualną skrzynię biegów.


Kolejne kroki
Kolejne kroki

Dowiedz się więcej o Oplu Merivie