Opel Meriva - Stylistyka
Opel Meriva - Polecamy

Jazda testowa

Jeśli chcesz umówić się na jazdę testową wybranym modelem Opla, kliknij na poniższy link.

Zarezerwuj jazdę testową

Smukła z zewnątrz, przestronna wewnątrz.

Wyjątkowość Opla Merivy przejawia się zarówno w wyróżniającej się sylwetce, jak i w eleganckim, odświeżonym wnętrzu. Rozsiądź się wygodnie w jedynych w swoim rodzaju fotelach i poczuj różnicę. Meriva naprawdę Cię zachwyci.

Powiększ

Stylistyka nadwozia

Opel Meriva to auto wyraziste, przyciągające spojrzenia, a zarazem niezwykle funkcjonalne. Płynne linie boczne Merivy zgrabnie wtapiają się w zaokrąglenia tylnej części nadwozia nadając całości dynamiczny charakter. Szeroka bryła, atrakcyjny profil i duże szyby stanowią przedsmak wrażeń z jazdy tym niebanalnym minivanem. Nowa forma osłony chłodnicy oraz udoskonalony kształt tylnych świateł podkreślają kunszt wykończenia nadwozia.

 

Podejdź bliżej, a przekonasz się, że Meriva jest jeszcze piękniejsza. Jakość Cię zaskoczy. Meriva została zaprojektowana po to, by spełniać wysokie wymagania. Płynne kształty wnętrza i linie nadwozia, charakterystyczny dla Opla motyw skrzydła i ostry profil ze starannie ukształtowanymi elementami ozdobnymi tworzą stylowe połączenie wdzięku i funkcjonalności.


Powiększ

Stylistyka wnętrza

Wsiadając do Merivy, wkraczasz w świat komfortu. Płynne linie deski rozdzielczej nie tylko świetnie się prezentują, ale również wyróżniają się ergonomicznym rozmieszczeniem przycisków oraz schowków. Przyjemne w dotyku materiały, dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach detale to kwintesencja komfortu i jakości.

 

To jednak tylko część atutów Merivy. Wyjątkowe wnętrze to również niedościgniona elastyczność, będąca połączeniem mistrzowskiego wzornictwa i praktycznych rozwiązań inżynierskich. Regulacja wzdłużna siedziska i odpowiednio duża ilość miejsca na nogi? Żaden problem. Swobodna i łatwa konfiguracja przestrzeni bagażowej i tylnych siedzeń? Nic prostszego. Meriva w prosty sposób dostosuje się do Twoich potrzeb, zapewniając maksimum komfortu.


Powiększ

Nowoczesne wzornictwo przyjazne rodzinie

Niełatwo znaleźć niebanalne auto idealnie dopasowane do rodziny. Dlatego Meriva Design Edition to prawdziwa perełka, która łączy w sobie unikalną elastyczność, funkcjonalność i wdzięk. Standardowe elementy stylizacji wersji Design Edition to m.in. czarna przednia listwa z logo i lusterka zewnętrzne, przyciemniane klosze tylnych lamp oraz opcjonalne czarny dach, obręcze kół ze stopów lekkich i inne przyciągające wzrok elementy. Meriva Design Edition ma jeszcze więcej szyku. Przekonaj się, że auto rodzinne wcale nie musi być nudne.