Opel Meriva - Systemy multimedialne
Opel Meriva - Onstar

Luksus na wyciągnięcie ręki

OnStar - Osobisty Opiekun Kierowcy jest z Tobą zawsze, w niemal całej Europie.

Dowiedz się więcej
Opel Meriva - Systemy multimedialne

Przekonaj się jak wiele do zaoferowania mają systemy multimedialne Opla.

Dowiedz się więcej
Oper Meriva - Polecamy

Jazda testowa

Jeśli chcesz umówić się na jazdę testową wybranym modelem Opla, kliknij na poniższy link.

Zarezerwuj jazdę testową

innowacyjne rozwiązania.

W Merivie jesteś skomunikowany ze światem zewnętrznym dzięki prostej i wygodnej integracji Twojego smartfona z systemem multimedialnym. Ciesz się doskonałą jakością dźwięku, przejrzystą grafiką oraz intuicyjną obsługą.

Powiększ

Opel OnStar – Osobisty Opiekun Kierowcy

Opel OnStar to jedyny w swoim rodzaju system pokładowej komunikacji zapewniający dostęp do szerokiej gamy rozwiązań i usług mobilnych w niemal całej Europie. Jako system bezpieczeństwa automatycznie reaguje na zderzenie, pomaga też w przypadku kradzieży auta, pozwala na zdalną diagnostykę pojazdu czy lokalizację samochodu za pomocą aplikacji na smartfona.

O każdej porze dnia i nocy możesz połączyć się z wykwalifikowanym opiekunem OnStar mówiącym w Twoim języku, który na przykład – na Twoją prośbę – pomoże zlokalizować cel podróży. W przypadku zderzenia, dzięki wbudowanym w samochodzie czujnikom, opiekun otrzyma automatyczne powiadomienie i niemal natychmiast połączy się z Twoim samochodem. Po wstępnej ocenie sytuacji, w razie potrzeby opiekun wezwie służby ratunkowe, wskazując im Twoją dokładną lokalizację.

W przyszłości system OnStar zmieni Twój samochód w mobilny punkt dostępu do Internetu – hotspot Wi-Fi dla nawet 7 urządzeń jednocześnie. To nie wszystko! Wejdź na www.opelonstar.pl i dowiedz się więcej o usługach, dostępności, opłatach i ochronie Twojej prywatności. Działanie systemu OnStar wymaga jego uprzedniej aktywacji w nowym samochodzie.


Powiększ

System multimedialny IntelliLink

Nie musisz być ekspertem od nowoczesnych technologii, aby docenić wyjątkowe systemy multimedialne w Oplu Merivie. Gdziekolwiek jesteś, możesz zsynchronizować smartfona ze swoim Oplem, odnaleźć najszybszą drogę do nowego miejsca lub po prostu posłuchać muzyki z urządzenia zewnętrznego. Meriva wyposażona jest w łączność Bluetooth®, niezbędne złącza* oraz duży wyświetlacz na konsoli centralnej. Dzięki IntelliLink będziesz w stałym kontakcie ze światem.

CD 600 IntelliLink
Opcjonalny system CD 600 IntelliLink wykorzystuje najnowocześniejszą technologię dla płynnej i intuicyjnej obsługi funkcjonalności multimedialnych na 7-calowym ekranie wysokiej rozdzielczości. System oferuje obsługę połączeń telefonicznych i strumieniowe odtwarzanie muzyki bezpośrednio z pamięci smartfonów, tabletów i innych urządzeń przenośnych połączonych przez Bluetooth®. System umożliwia też odsłuchiwanie przychodzących SMS-ów oraz wysyłanie predefiniowanych wiadomości lub oddzwonienie do nadawcy. Ekran główny systemu, który wyświetla również obraz z opcjonalnej kamery cofania, można spersonalizować umieszczając na nim skróty, np. listę ulubionych utworów.

Navi 950 IntelliLink.

Wybierając najbardziej zaawansowany system Navi 950 IntelliLink, obsługiwany między innymi krótkimi komendami głosowymi, zyskujesz nawigację z mapami większości krajów europejskich wyświetlanymi w widoku 3D.

 *Funkcjonalność uzależniona od modelu smartfona.


Powiększ

Radio internetowe

System multimedialny IntelliLink w Merivie daje Ci swobodny dostęp do największych internetowych platform radiowych.


Powiększ

Navi 950 IntelliLink

Po prostu wskaż adres, a Twój samochód poprowadzi Cię do celu. Funkcja komend głosowych (dostępna w języku polskim w 2015 roku) oraz intuicyjny interfejs sterowania opcjonalnego systemem Navi 950 IntelliLink zapewniają komfortową i łatwą obsługę. Integracja ze smartfonem przez łącze Bluetooth® umożliwia bezpieczne korzystanie z zestawu głośnomówiącego, bezprzewodowe odtwarzanie muzyki oraz głosowe odczytywanie SMS-ów (funkcja dostępna w języku polskim w niedalekiej przyszłości). W pamięci wewnętrznej systemu znajduje się kompletna mapa Europy. Podobnie jak w przypadku niższej wersji, Navi 650, mapy nawigacyjne można aktualizować poprzez złącze USB.


Powiększ

Złącza USB i AUX-in

Dwa złącza umożliwiają wygodne podłączenie przenośnych urządzeń, takich jak odtwarzacze MP3, smartfony czy tablety*. Możesz dzwonić do znajomych, a nawet przeglądać zdjęcia zapisane w pamięci telefonu lub komputera oraz ładować baterie podczas jazdy.

 
    *Zakres funkcjonalności umożliwiających współpracę
    systemu multimedialnego z urządzeniami przenośnymi
    zależy od rodzaju urządzenia. Więcej informacji
    znajdziesz na www.opel.pl lub u Dealerów marki Opel.


Powiększ

Szeroka gama systemów multimedialnych

Wszystkie systemy audio w Oplu Merivie zapewniają wysoką jakość dźwięku: od podstawowego radioodtwarzacza CD 300 z systemem RDS/EON oraz pamięcią 18 stacji, przez wyższy model CD 400 z łączami Bluetooth® i USB, cyfrowym procesorem DSP i korektorem graficznym oraz opcjonalnym tunerem cyfrowym DAB.

Z systemem Navi 650 zyskujesz praktyczne połączenie łączności i nawigacji. Na wysokiej jakości 7-calowym ekranie możesz płynnie skalować i przewijać mapy zapisane w pamięci urządzenia, a dzięki łączom Bluetooth® oraz USB wygodnie skorzystasz z zestawu głośnomówiącego oraz słuchasz muzyki z urządzeń zewnętrznych.