Opel Movano - Design and Variants
Opel Movano – Jazda testowa

Jazda testowa

Jeśli chcesz umówić się na jazdę testową wybranym modelem Opla, kliknij na poniższy link.

Zarezerwuj jazdę testową

Wszechstronny środek transportu.

Aż trzy długości podwozia, dwie wysokości, od 6 do nawet 16 miejsc dla pasażerów i duży potencjał funkcjonalnej konfiguracji. Opel Movano Kombi i Autobus wyróżniają się nie tylko nowoczesnym stylem.

Wydajnie i z klasą.

Każda wersja Movano wygląda dobrze, a duże przyciemniane szyby wersji Kombi i Autobus dodają tym modelom jeszcze więcej stylu. Postawna sylwetka, osadzona na wyraźnie nakreślonych nadkolach czyni z Opla Movano elegancką wizytówkę Twojej firmy.

Szerokie drzwi boczne zapraszają do wnętrza, które możesz zaaranżować według swoich potrzeb, tak luksusowo lub tak praktycznie jak zechcesz. Opel Movano z klasą dostosuje się do Twoich pasażerów, niezależnie od tego, czy przewozisz gości hotelowych, pracowników czy drużyną sportową.


Powiększ

Kombi

Czasami Twoim priorytetem jest przewóz
pasażerów, a innym razem potrzebujesz jak
największej przestrzeni bagażowej. Jednak
zwykle musisz znaleźć jakiś kompromis. Opel
Movano Kombi z elastyczną przestrzenią
pasażersko-bagażową jest dla Ciebie idealnym
rozwiązaniem. Dostępny w wersji 6- lub
9-miejscowej, w dwóch długościach
i 2 wysokościach nadwozia zapewnia bardzo
komfortowe warunki przewozu pasażerów oraz wszystkich rzeczy, które chcą zabrać ze sobą.


Powiększ

Autobus

Opel Movano Autobus zapewnia przestrzeń i komfort dla kierowcy i 16 pasażerów. Dla wygody i optymalnego dostępu, fotele ergonomicznie rozmieszczono w dwóch rzędach po bokach pojazdu, w układzie 2 plus 1. Wnętrze jest w pełni wykończone tapicerką i wyposażone w wysoko umieszczone uchwyty na bagaż oraz praktyczne oświetlenie. Może być wyposażone w regulowane nawiewy powietrza, dzięki którym nawet najdłuższa podróż będzie przyjemna. Szeroko otwierane drzwi boczne, które dodatkowo mogą być sterowane automatycznie mają elektrycznie wysuwany stopnień.