WSZECHSTRONNY VIVARO.

Niezależnie od tego, czy przewozisz ludzi czy towary, czy potrzebujesz auta firmowego czy rodzinnego, mamy wersję Vivaro dopasowaną do Twoich potrzeb. Poznaj mistrza wszechstronności.

DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY.

Potrzebujesz miejsca dla nawet 9 osób? Przestrzeni bagażowej o pojemności do 4 000 litrów? Przestronnego wnętrza z elastyczną aranżacją foteli? Czegokolwiek oczekujesz od samochodu, mamy Vivaro dla Ciebie. Odkryj jego wielkie możliwości.

VIVARO KOMBI.

Chcesz przewieść pasażerów z większym bagażem? Wybierz Vivaro Kombi. Jego elastyczne wnętrze pomieści nawet 9 osób i bagaż o pojemności do 4 000 litrów. To proste!

VIVARO TOURER.

Luksus, wygoda i elastyczność: Nowy Vivaro Tourer oferuje m.in. miejsce dla nawet 9 osób, skórzaną tapicerkę czy zaawansowany system multimedialny z fabryczną nawigacją. Wydajne silniki wysokoprężne BiTurbo zapewniają wielką przyjemność z jazdy.

VIVARO LIFE.

Rozkładane łóżko w 3 rzędzie siedzeń Vivaro Life oznacza, że żadna podróż nie jest poza Twoim zasięgiem. Otwórz się na przygodę i spełniaj marzenia.

TWÓJ BIZNES, TWOJE VIVARO.

Vivaro to znacznie więcej niż samochód dostawczy. To Twoje mobilne biuro. Niezależnie od tego, czy przewozisz ludzi czy towar, elastyczna przestrzeń wewnątrz została stworzona z myślą o Twoim biznesie.

VIVARO KOMBI.

Specjalnością Kombi jest elastyczność. Zaaranżuj przestrzeń wnętrza dla nawet 9 osób lub aż 4 000 l bagażu. Niska emisja spalin i niewielkie zużycie paliwa czynią z Vivaro Kombi idealnego partnera w biznesie.

VIVARO TOURER.

Przestrzeń, wszechstronność i ekonomiczna eksploatacja. Twoje biuro na pokładzie dla nawet 9 osób. Obrotowe fotele w drugim rzędzie umożliwiają prowadzenie spotkań i rozmów twarzą w twarz, a gniazdka zasilania dla urządzeń mobilnych zapewniają stałą łączność.

VIVARO FURGON.

Niezawodność jest zapisana w jego DNA, ale już na zewnątrz zdradza swoją dynamiczną naturę. Vivaro Furgon emanuje pewnością i profesjonalizmem. To mobilna wizytówka Twojej firmy.